Понеділок, 21 червня 2021, 17:53

На Волині поліцейські затримали чоловіка, який незаконно переробляв вогнепальну зброю

30.07.2020 | Новини | перегляди:

Поліцейські затримали чоловіка, який незаконно переробляв вогнепальну зброю.

У результаті кропіткої та професійної роботи волинські оперативники встановили, що лише з початку року мешканець одного з районів області здійснив незаконне втручання до понад ста одиниць вогнепальної зброї. «Клієнтами» фігуранта були мешканці з усієї країни. Повідомляє офіційний сайт Національної поліції.

  Документували зловмисника протягом кількох місяців. За цей час оперативники встановили, хто і звідки робить замовлення у порушника, як налагоджена система його протиправної діяльності, його спільників тощо. 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 30_07_zbroya_7.jpg

29 липня поліцейські належним чином задокументували черговий факт втручання у заводську конструкцію нарізної зброї. Після цього працівники управління карного розшуку разом зі слідчими слідчого управління та ротою поліції особливого призначення ГУНП у Волинській області провели обшуки за місцем проживання фігуранта та безпосередньо у його «майстерні»

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 30_07_zbroya_8.jpg

Під час обшуку виявили заготовки та деталі до вогнепальної зброї, «глушники» (як готові, так і деталі до них), понад 80 набоїв різних калібрів до нарізної зброї, уже перероблену зброю, готову до відправки, та інше. Загалом, сьогодні виявили та вилучили три одиниці нарізної зброї та одну гладкоствольну рушницю з ознаками переробки. Слідчі дії тривають. 

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 30_07_zbroya_1.jpg

Нині він затриманий в порядку ст. 208 КПК України, вирішують питання про оголошення підозри за ч.1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч.1 ст. 263-1 (Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї) Кримінального Кодексу України. Такі дії караються позбавленням волі від 3 до 7 років. 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини