На Волині стартує проект «51/14»

12.04.2016 | Новини | | перегляди:

Ініціативна група, яка включає в себе військовослужбовців колишньої 51-ї та нинішньої 14 ОМБр, журналістів, волонтерів, а також громадських діячів, розпочинає роботу над написанням книги пам’яті, присвяченій героїчній бригаді.

Проект «51/14» – саме під цією назвою триватиме колективна робота, спрямована на збір інформації про тих військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на Сході України.

Книга, до якої увійдуть зібрані матеріали, включатиме в себе реальні історії бійців легендарної бригади, волонтерів, священиків, громадських активістів, простих людей, які допомагали бригаді, а також рідних та близьких загиблих і тих, хто досі вважається зниклим безвісти.

З метою вшанування пам’яті усіх, хто поклав своє життя задля миру та спокою у наших домівках, тих військовослужбовців, які в числі перших стали на захист східних рубежів країни, бригади, яка першою пролила кров і побувала у самому пеклі війни присвячується ця книга. Їхній подвиг не повинен бути забутим, а  імена мають бути на устах нащадків.

Ініціативна група звертається до усіх, хто має відношення до 51-14-ї ОМБр, а також журналістів з різних регіонів, волонтерів, громадськості з проханням підтримати ідею і допомогти у зборі даної інформації.

Важливо, щоб ніхто ніколи не був забутий у цій війні за волю України.

Контактні телефони:(067)1815154, (098)7728587,або ж пишіть на електронну адресу: markovskaya_75@mail.ru., tpalaievskaia@mail.ru

 

 
випадково