Понеділок, 27 червня 2022, 01:57

На Волині припинили діяльність 193 гральних закладів

21.12.2019 | Новини | перегляди:

Національна поліція проводить масштабне комплексне відпрацювання з протидії незаконному гральному бізнесу. За добу поліцейські закрили понад 5000 гральних закладів, 193 з них – на Волині. Про це повідомляють Волинські новини з посиланням на пресслужбу Нацполіції.

«У державі нараховувалося загалом близько 5300 незаконних гральних закладів, зокрема і лотереї, які Постановою Кабінету Міністрів втратили можливість працювати в законному полі. Також йдеться і про букмекерські контори, казино та інші гральні заклади», – розповіли у Нацполіції.

На Волині припинили діяльність 193 гральних закладів, зокрема, лотерей, які згідно з відповідним розпорядженням Кабінету Міністрів відсьогодні втратили можливість працювати в законному полі. Такі заклади припинили діяльність, зокрема, в Луцьку, Ковелі, Нововолинську, Ківерцях, Іваничах, Маневичах та Горохові, проводять демонтаж обладнання та реклами.

Для закриття гральних закладів створили 715 мобільних груп зі складу слідчих підрозділів. Такі групи співпрацюють з органами місцевої влади та Державною фіскальною службою.

Правоохоронці повідомили, що вилучили 2,3 тисячі одиниць комп’ютерної техніки. Загальна вартість такого обладнання приблизно 50 мільйонів гривень.

Водночас у поліції попереджають, що не дадуть зачиненим закладам вночі знову розпочати роботу.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини