На Ягодині українець намагався незаконно вивезти незадекларовану валюту в розмірі 490 тисяч злотих

06.05.2020 | Новини | перегляди:

Волинські митники на митному пості «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби попередили намір незаконного вивезення іноземної валюти в розмірі 490 тисяч злотих. Йдеться на сторінці у Фейсбук Волинська митниця Держмитслужби.

6.5.2020 слідуючи з України в Республіку Польща смугою «червоний коридор» заїхав вантажний автомобіль «DAF».
Під час проходження митного контролю громадянину України надано митну декларацію переміщення валютних цінностей, в котрій він зазначив, що переміщує валюту в розмірі 2000 польських злотих та 2000 гривень.

Під час проведення повного митного огляду транспортного засобу було встановлено наявність незадекларованої валюти в розмірі 490 тисяч польських злотих.

Таким чином, громадянин України з порушенням проходження митного контролю, намагався перемістити через митний кордон України іноземну валюту. На порушника складено протокол про порушення митних правил на суму 3 мільйони 164 тис. грн. (еквівалент 490 тис. польських злотих).

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил відповідно статті 472 Митного кодексу України. Санкція даної статті за такі дії передбачає конфіскацію незадекларованих валютних цінностей та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини