На “Ягодині” з рейсового автобуса вилучили насіння коноплі на 135 тисяч гривень

21.12.2020 | Новини | перегляди:

Прямуючи в напрямку «в’їзд в Україну» в зону митного контролю м/п «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби по автобусній смузі руху заїхав рейсовий автобус марки «Mercedes Benz», сполученням «Познань-Чернігів», під керуванням громадянина України. Повідомляє Волинська митниця Держмитслужби.

Під час проведення митного контролю, працівниками Волинської митниці Держмитслужби, запропонували заповнити митну декларацію для письмового декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України, проте жодних товарів заявлено не було.

В результаті повного митного огляду зазначеного автобусу виявлено незадекларований товар, який відповідно до ст.378 Митного кодексу України та Постанови КМ України від 21.05.2012 року №434 обмежений (заборонений) до ввезення на митну територію України, а саме: «насіння коноплі», в загальній кількості 115 упаковок, загальною вартістю понад 135 тисяч грн., який лежав в синьому поліетиленовому пакеті, що був розташований в багажному відділенні автобусу.

Відтак, товар вартістю понад 135 тис. грн вилучено до рішення суду.

Таким чином громадянин України, не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей щодо наявного вантажу чим порушив митні правила за ознакою статті 472 Митного кодексу України.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини