Найбільша кількість хворих на пневмонію у Володимирі-Волинському спостерігалася у лютому

10.04.2020 | Новини | перегляди:

Ситуація із захворюванням на короновірус наштовхує багатьох українців на думку, що ним могли чимало перехворіти у січні-лютому, але на той час не було тестів. Тож дізнатися про те, чи інфікована людина, – не було можливості. Однак саме тоді спостерігалася статистика підвищеної захворюваності вірусно-інфекційних хвороб, серед яких грип, ГРВІ та пневмонія. Тому у лютому у навчальних закладах у багатьох регіонах України запровадили десятиденний карантин. Володимир-Волинський також був змушений закрити школи та дитячі садочки.

    За інформацією КП «Володимир-Волинське ТМО» на стаціонарному лікуванні у медичному  закладі  у січні з підтвердженим діагнозом ГРВІ зареєстровано 8 осіб, у лютому – 34, березні – 16. З грипом за три місяці зареєстровано 3 особи. З пневмонією у січні на лікуванні перебували 34 особи,  у лютому – 74 (один летальний випадок),  у березні – 67 осіб.

  В інфекційному відділенні з усієї кількості зареєстрованих пацієнтів  проходило лікування 79 осіб. Загальна кількість хворих – 236 осіб.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини