Наталія Василець очолила партію “Європейська солідарність” у Володимирі-Волинському. Кому це не сподобалося?

27.06.2020 | Новини | перегляди:

Вчора кероване де-факто  Володимир-Волинським міським головою Петром Саганюком та підгодоване де-юре антикризовим менеджером міста Сергієм Кобою видання «Княжий град» вилило  у статті  Розпивала алкоголь і мала догану Кабміну: Наталія Василець очолила партію «ЄС» у Володимирі чергову порцію лайна на екс-голову Володимир-Волинської РДА Наталію Василець.

Позбиравши усі плітки та додавши до цього зарплату, яку Наталія Володимирівна отримувала на посаді керівника виконавчого органу району, зробивши наголос на бізнесі, видання  взялося  за Наталію Володимирівну.

Здавалося б, у чому ж причина такої неповаги та копирсання у білизні екс-чиновниці, котра ніколи не ставила собі за мету зводити рахунки та  обливати когось брудом?

Виявляється, все просто. 23 червня Наталія Василець очолила міську організацію  партії “Європейська Солідарність” (Про це більш  детально інформують на офіційній сторінці “Волинь. Солідарність” у Фейсбук). Тим самим партійне керівництво області відлучило від партійного корита керівництво міста, “сірим кардиналом”  якого був міський голова Петро Саганюк.    

Це означає, шо віжки керівництва Володимир-Волинської міської організації ЄС, які фактично перебували в руках першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, були передані пані Василець. Тобто, формування команди майбутніх кандидатів в депутати міської ради на осінніх виборах  залежатиме тепер від Наталії Володимирівни, а не від Саганюка.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини