Новорічна «Ліга сміху»  у ЗОШ №1

29.12.2017 | Без категорії | | перегляди:

Напередодні Нового року у Володимир-Волинській ЗОШ №1 відбулася новорічна «Ліга сміху», яка згуртувала навколо себе 180 учасників 7-11 класів, не говорячи вже про вщерть наповнений глядацький зал.

Підтримати свою команду зібралися школяри  та педагоги мало не усієї школи, адже не щодня відбуваються подібні шоу. Самі ж учасники ліги вражали публіку дотепністю, дитячою простотою та вишуканим учнівським гумором, цікавими постановками та витонченою ерудицією.
Після декілоькагодинного дійства журі підводили підсумки, внаслідок яких переможцем у номінації «Артистичність» визначено 7-Б клас; у номінації «Один за всіх, всі за одного» – 8-А. Найбільш веселими та кмітливими були учні 7-А класу, за що отримали перемогу у однойменній номінації. «Непоторними» були учасники ліги із 8-Б, «Оригінальними» показали себе школярі із 9-Б. Приз глядацькихз симпатій одноголосно присуджено команді із 9-А. Кубок шкільної Ліги сміху вибороли учні 10 класу, рівних яким в  усіх конкурсах практично не  було.  Кожний номінант одержав призи та нагороди.

Глядачі у залі від душі веселилися та насолоджувалися талановитою грою своїх товаришів.

Крім цього, відбулося нагородження учнів 11 класу, які взяли на свої плечі організацію та проведення новорічних ранків у навчальному закладі. За їх креативнійсть, вишукані сценарії, новорічні інсталяції депутат Володимир-Волинської міської ради Максим Климюк вручив ділові щоденники.

«Від імені учнівського та педагогічного колективу вважаю за честь подякувати Максиму Климюку за турботу та увагу, яку  він постійно приділяє нашому навчальному закладу, – зауважила  директор школи Людмила Самусєва. – Надіємося, що й надалі він  братиме активну участь у житті школи та усіляко підтримуватиме нові задумки та проекти задля покращення навчально-виховного процесу та дозвілля учнів».

У переддень новорічних та різдвяних свят Людмила Віталіївна надсилає усьому редакційному колективу та депутату Максиму Климюку вітальні слова та побажання усіляких гараздів у Новому році. Навзаєм надіємося, що тісна співпраця нашого видання із ЗОШ №1 продовжиться і в наступному році.

 
випадково