Понеділок, 29 листопада 2021, 09:46

Образи, нецензурна лайка, поліція, або як команда Гузя намагалася зірвати сесію у Литовезькій громаді

24.11.2021 | Новини, Статті | перегляди:

Про те, що у Литовезькій громаді назріває бунт, видання «Володимир Медіа» описувало у публікаціях Чому Ігор Гузь блокує відкриття заводу поряд з Нововолинськом та Голова Литовезької ОТГ Олена Касянчук: “Мені незрозуміла позиція нардепа Гузя, щодо можливого будівництва заводу у нашій громаді”. Проблема полягала у будівництві інвестором переробного підприємства з утилізації шахтної породи.

  Днями відбулася сесія Литовезької ОТГ, на яку завітали нововолинські депутати «За майбутнє» на чолі з депутатом Волинської обласної ради та помічником нардепа Ігоря ГузяАндрієм Бокочем.

Мета приїзду – зірвати сесію, привселюдно образити голову ОТГ Олену Касянчук, та дати зрозуміти, що підтримка Гузем на виборах їй дорого обійдеться. Бо не виконує їхніх завдань та не дозволяє розпилювати кошти громади. 

Делегація з Нововолинська вела себе зухвало, в хід пішли образи, нецензурщина. Особливо вирізнявся Андрій Бокоч, котрий не гребував міцненькими словами у бік голови ОТГ Олени Касянчук. Це й не дивно, адже за подібним сценарієм він наказав відібрати мікрофон у голови громадської ради Володимир-Волинської РДА Максима Климюка під час громадських слухань по поверненню Володимиру-Волинському історичної назви. Відчуваючи безкарність та недоторканість, Бокоч зухвало веде себе з усіма, хто не «танцює» під музику Гузя.

На фото: делегація з Нововолинська веде себе зухвало по відношенню до голови ОТГ

Як зазначила в ході сесії Олена Леонідівна, даючи оцінку поведінці Бокоча, «він матами звертається до жінки». А все тому, що вона відмовляється підписувати документи на ремонт дороги, на якій, подейкують, що відмиваються мільйонні відкати до кишені нардепа та його прибічників.  

 Ситуація в Литовежі доходила до критичної, в хід ледь не пішли кулаки, тому пані Касянчук викликала поліцію, яка склала протокол на помічника нардепа Андрія Бокоча. Однак й це його не зупинило, тому заслав на сесію колишнього шахтаря, який почав розповідати про шкідливість переробки шахтної породи. Проте це не вплинуло на хід сесії, і команда засланців, отримавши відкоша, повернулася до Нововолинська. 

На фото: голова ОТГ Олена Касянчук викликає поліцію

Ось такі у нас на 19-му окрузі слуги народу та їх помічники. В європейській країні за подібну поведінку Бокоч не лише давно ходив би без роботи, а й поніс покарання за образу службової особи при виконанні функціональних обов’язків. А ось в нашій державі він відчуває себе удільним князем, для якого жителі громади є холопами.

До речі, на поведінку помічника не раз надходили скарги його керівнику, однак той робить вигляд, що не чує та не помічає нічого. Разом із тим Гузь не розуміє, що цим налаштовує проти себе виборців, які спостерігають за його вчинками та потім роблять відповідні висновки. Якщо помічник їхнього обранця дозволяє собі подібні речі і  не несе ніякої відповідальності та покарання, значить пора задуматися про те, чи потрібен їм такий депутат, який тримає біля себе такого помічника, котрий, до речі, живе за рахунок людей.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини