Оголошено конкурс на кращий проєкт «Меморіалу загиблим бійцям 51омбр».

02.04.2020 | Новини | перегляди:

У Володимирі-Волинському хочуть реставрувати постамент, який знаходиться на території колишньої 51 ОМБР (нинішня 14 ОМБР імені князя Романа Великого) за вимогою часу у меморіал загиблим бійцям 51 окремої механізованої бригади. Про це йдеться на сторінці Громадська спілка “Спілка воїнів АТО Волині”.

“Пандемія у світі змусила більшість зачинитися у своїх домівках, багатьом усамітнитися зі своїм горем. Війна в Україні не завершилася, хлопці гинуть практично щодня.

І звісно ми повинні не забувати і постійно шанувати загиблих героїв. Ми довго відкладали цей проект але коли як не зараз розпочати перший етап?

Тому Громадська спілка “Спілка воїнів АТО Волині” та Волонтерський Рух “Меценати для солдата” оголошують конкурс на кращий проєкт «Меморіалу загиблим бійцям 51омбр».

На території колишньої 51 омбр є постамент 70 річчя бригади. Є пропозиція реставрувати його за вимогою часу в Меморіал. Тому просимо у всіх долучитися до цієї ініціативи.

Надсилати Ваші проєкти, а також отримати додаткову інформацію Ви можете надіславши лист на наш mail: lmosvatov@gmail.com.
дедлайн 1 червня 2020 року“.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини