Опалення у будинках Володимира не відновлять через потепління, у школах ситуація залежатиме від рівня захворюваності на COVID-19

27.04.2021 | Новини | перегляди:

Опалення у будинках вмикати ніхто не буде, у школах навчання залежатиме від ситуації із заховрюваністю на коронавірус. Про це розповів міський голова Ігор Пальонка на брифінгу з журналістами.

У зв’язку із непростою ситуацію з коронавірусом у місті відділ освіти прийняв рішення надати право обрати директорам шкіл форму навчання. На сьогодні на дистанційному вчаться усі школи району, крім Суходільської.

На запитання, у якій школі найвищий рівень захворюваності, Ігор Пальонка не зміг дати відповідь. Також як навчатимуться діти далі, якщо погодні умови будуть вимагати опалення у класах, додав, все залежатиме від ситуації коронавірусом.

Чесно кажучи, до відключення теплопостачання жодних показників щодо високого рівня захворюваності у навчальних закадах не спостерігалося. Єдиним закладом, який закрили на карантин, був дитячий садочок №8. Тож до чого тут опалення у класах до хвороби, не зрозуміло.

Варто зазначити: станом на 23 квітня по місту налічується 127 хворих на коронавірус. З яких 107 – жителі міста, 27 – району. Станом на 26 квітня 140 хворих на COVID-19, 92 – жителі міста, 48 – району. Тобто на 15 хворих з міста менше. .

Щодо опалення у багатоквартрних будинках, очільник міста зауважив, ліміти на постачання газу для Володимир-Волинськтеплоенерго були домовлені до 15 квітня. Згодом їх продовжили до 26 квітня, щоб відновити теплопостачання у дошкільних закладах, але до 1 травня лімітів немає. Для відновлення повноцінного опалення у будинках містян, за словами Ігоря Пальонки, потрібно від двох до трьох днів, однак у наступні дні очікується потепління, і люди задаватимуть питання: для чого його увімкнули. Тож відновлення опалення не слід чекати.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини