Вівторок, 22 вересня 2020, 13:38

Партія «Слуга народу» оголосила кандидатів на п’яти волинських округах.

21.06.2019 | Новини | перегляди:

Партія «Слуга народу» оголосила кандидатів на п’яти волинських округах. Йдеться на Волинських новинах.

Округ № 19 (Володимир-Волинський, Іваничівський та Любомльський райони, місто Нововолинськ) – Мисковець Назар Сергійович
Закінчив Волинський державний коледж технологій та бізнесу, Університет менеджменту і адміністрації та Університет інформатики і менеджменту. Підприємець. Був координатором проектів у Волинській обласній громадській організації «Фонд місцевого розвитку».

Округ № 20 (Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони) – Рубльов Вячеслав Володимирович.
Навчався у Костопільському медичному училищі. Потім – у Волинському державному університеті імені Лесі Українки та Інституті підвищення кваліфікації Державної служби зайнятості, де здобув кваліфікацію «Менеджер-економіст». Радник голови Волинської обласної ради, голова фракції УКРОПу у Волиньраді.

Округ № 21 (Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони) – Лев Андрій Миколайович
Навчався у Волинському державному університеті ім. Лесі Українки на історичному факультеті, а потім – на факультеті післядипломної освіти (юридичне відділення). Військовослужбовець Збройних сил України. Колишній квнщик.

Округ № 22 (місто Луцьк) – Пісачук Сергій Васильович
Закінчив Ковельське медичне училище, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького та інтернатуру із загальної хірургії у Волинській обласній клінічній лікарні. Лікар-флеболог Центру хірургії ока проф. Загурського.

Округ № 23 (Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони) – Приймачук Максим Петрович
Народився 19 лютого 1987 року у с. Хотешів Камінь-Каширського району Волинської області. Навчався у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Правознавство». Голова житлово-будівельного кооперативу.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини