Патрульних поліцейських з Володимира-Волинського затримали на хабарі

26.02.2020 | Новини | перегляди:

Двох патрульних поліцейських з Володимира-Волинського затримали сьогодні вранці працівники служби СБУ та ДБР на хабарі 5000 гривень. Про це стало відомо виданню з власних джерел.

Кілька місяців тому правоохоронці зупинили водія у нетверезому стані. Шраф не виписували, натомість відібрали права, повідомивши, що віддадуть за 10 тисяч гривень. Керманич певний період намагався домовитися з ними викупити документи за меншу суму.

Учора близько 21 години кошти у сумі 5 тисяч він передав через іншу людину, оскільки поліцейські вирішили не світитися. Посередника було затримано під час передачі їх грошей. Один поліцейський дав показання, з іншим працюють слідчі.

Процесуальне керівництво в кримінальному провадженні здійснює прокуратура Волинської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки у Волинській області.

У разі доведення вини, затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини