Понеділок, 29 листопада 2021, 10:19

Передачу житла релігійній громаді депутати на комісії не підтримали

19.02.2020 | Новини | перегляди:

Вчора відбулося засідання депутатської комісії з питань містобудування, житлово-комунального господарства, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин Володимир-Волинської міської ради.

Досить   бурхливо відбулося обговорення ряду питань, серед яких проекти рішень «Про Порядок надання службових жилих приміщеньлікарям, фахівцям з базовою або неповною вищою  медичною  освітою комунального підприємства «Володимир- Волинське територіальне медичне об’єднання»  та  
 «Про передачу у власність релігійної організації «Релігійна громада Мучениць громади   Віри , Надії, Любові та матері їх Софії Української Православної Церкви Київського патріархату у м. Володимир-Волинський житловий будинок № 38 по вул.. Шахтарській, що у м. Володимирі-Волинському
».

Питання визрівали вже давно та постали на часі, проте на думку депутата міської ради та члена земельної комісії Сергія Барщевсього, у першу чергу варто все ж таки подумати владі про лікарів, яких катастрофічно не вистачає у Володимир-Волинському ТМО.  Основна причина криється у відсутності житла.

«За останні 20-ть років медицина у місті практично доведена до ручки. Лікарів не вистачає, службового житла також. А ми розглядаємо питання передачі у власність релігійній громаді в особі о. Євгена житлового будинку. У запропонованому Порядку надання службового житла лікарям, передбаченого пунктом щодо його подальшої приватизації, принаймні за умови відпрацювання фахівцем у ТМО 15 років. Пропонуватиму внести зміни до Положення, якими буде закріплено право на отримання житла лікарями, котрі пропрацювали 5-10 років, а також залежності від кваліфікації, – зазначає депутат. – Я не проти релігійної громади та особисто настоятеля храму  отця Євгена. Але в історіїї з будинком виникає безліч питань. Спочатку  відбулося  підкилимне, без згоди депутатів та членів виконкому підписання договору на користування житловим будинком між міським головою Петром Саганюком та о.Євгеном. Пізніше внесені тими ж підписантами  зміни до договору, що дало право о. Євгену через суд  вимагати від міського бюджету компенсації за витрачені на поліпшення житла кошти в сумі понад 600 тисяч гривень. На мою думку, спершу  треба подумати за лікарів, забезпечивши їх житлом, нормальною зарплатою, а вже потім за релігійну громаду».

Такої думки дотримувалася більшість членів комісії, тому проєкт рішення про передачу житла у власність релігійній громаді не   підтриманий. Попереду – сесія міськради, на питання вирішуватиммуть депутати.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини