Підбірка ДОБРИХ нових

08.08.2016 | Новини | перегляди:

Кажуть, що читач прагне якнайбільше скандалів, сенсацій та пліток. Неправда. Читач в цьому бурхливому морі щоденного негативу шукає хоча б крихточку позитивних новин. Ми допоможемо йому у цьому, започаткувавши рубрику «Пібірка ДОБРИХ новин». Читайте – тіштеся, радійте і посміхайтесь.

 

  • Український гімнаст Ігор Радівілов вийшов у фінал Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро у своєму коронному опорному стрибку.
    Тримаємо кулаки та продовжуємо слідкувати на нашою збірною на‪#‎Rio2016.

 

  • Учені спрогнозували зникнення гепатиту С. Це підтверджують дані дослідження, опублікованого в журналі Epidemiology & Infection.

Так, на думку вчених із університету Брауна гепатит С у штаті Род-Айленд у США до 2030 року може повністю зникнути.

Дослідники стверджують, що причиною цього стане зростання кількості жителів, які проходять щорічний курс лікування. Завдяки цьому, кількість випадків захворювання зменшиться на 90%, а смертей від дисфункції печінки – на 70%.

  • Кабінет міністрів збільшив пільги на придбання твердого палива до 2 тисяч гривень за тонну і скрапленого газу до 200 грн/балон для населення в 2016 році.

Таке рішення прийняли на засіданні уряду в понеділок.

Так, пропонується встановити граничний показник вартості твердого палива для пільг і субсидій в 2016 році на рівні 2 тисяч гривень на 1 тонну твердого палива, що на 23,5% більше, ніж в попередньому році, і 200 гривень на один балон скрапленого газу.

За словами міністра соцполітики Андрія Реви, для фінансування цих заходів треба збільшити розмір субвенції з державного бюджету на 1,3 мільярда гривень, що доведе загальний обсяг субвенції на ці цілі до 2,5 мільярда гривень.

При цьому близько 450 тисяч сімей вже отримали пільги і субсидії у 2016 році.

  • Світлини із зображенням близьких та дорогих серцю людей здатні зцілювати людину від різних видів болю. Щоб переконатися в цьому, вчені провели моторошний експеримент за участю 28 жінок. Учасниць досліджень випробовували, прикладаючи до до тіла предмети різного ступеня розпеченості. Їх завдання полягало в тому, аби якомога довше терпіти біль.

На першому етапі експерименту жінки терпіли біль, тримаючи за руку кохану людину, яка знаходилася за ширмою. На другій стадії умови були аналогічні, але тепер піддослідні тримали за руку незнайомців.

А от третя і четверта стадії експерименту полягали в тому, щоб терпіти біль, дивлячись на фото дорогих людей на третьому і незнайомців на четвертому етапі. Коли жінки дивилися на фото близьких, вони не так страждали від болю і могли терпіти його набагато довше, ніж при спогляданні знімків незнайомих людей. Цікаво, що ефект з переглядом фотографій навіть затьмарив за своєю результативністю експеримент з триманням за руку.

Цей феномен автори дослідження пояснили тим, що, дивлячись на обличчя близьких людей, жінки таким чином стимулювали зони задоволень головного мозку. Це і справляло на них знеболюючу дію. Проте перегляд фотографій не може притупити такі види болю як зубний чи мігрень.

  • Двоє українських вояків після року реабілітації в США повернулись в Україну. Хлопців поранило так, що була ймовірність паралізації на все життя. Рустам Росул отримав поранення в Новотроїцькому. Вертоліт, у якому перебував Сергій Титаренко, терористи підбили у Слов’янську. В обох пошкоджено хребет. Була загроза того, що хлопці залишаться повністю паралізованими, передає 24 канал. Враження від Америки у бійців позитивні. Чесно зізнаються, повертатись в Україну не дуже хотілось. Більше поваги до інвалідів, більше аніж у нас у багато раз. Нашим ще вчиться, вчиться і вчиться. У нас країна не готова приймати візочників і всіх людей з обмеженими можливостями, – поділилися враженнями бійці. Разом з рідними та близькими, зустрічають наших бійців і волонтери. Окрім прапорів і квітів, у арсеналі дівчат ще й поцілунки. Реабілітацію в США хлопці проходили за зібрані волонтерами кошти. Далі відновлювати здоров´я будуть в Україні. З аеропорту хлопці одразу поїдуть до військового госпіталю.
 
випадково