Після консультації у Німеччині в Олексія з’явився шанс бачити світ. Та на операцію потрібні кошти

01.03.2020 | Новини | перегляди:

Видання “ВолодимирМедіа” вже писало про 19-річного Олексія Дьордяя, який потребує коштів для того, аби зберегти зір. Дев’ятнадцятирічному Олексію Дьордяю, який втратив зір, готові допомогти у Німеччині. Мама просить допомогти коштами

Хлопець ось уже п’ять років пересувається з тростиною. Причиною сліпоти є удар, що спричинив відслоєння сітчатки на обидва ока. Дагноз, який встановили лікарі: тотальна посттравматична воронкоподібне відшарування сітківки правого ока з гігантським відривом і заворотом сітчатки, часткове помутніння кришталика, міопія високого ступеня, гіпотонія, субатрофія.

Завдяки людям після публікації статті, хлопець потрапив на обстеження у Німеччину. Про це написала його мама, котра зазначила, окрім фінансової підтримки небайдужих, допоміг пан Віталій з Луцька , якому вони дуже вдячні. На жаль, рідний батько, який проживає у Володимирі-Волинському, не відгукнувся на біду.

Днями прийшов лист з-за кордону, у якому йдеться про те, що німецькі фахівці беруться оперувати Олексія. Є можливість врятувати одне око і хлопець бачитиме білий світ, а не залишиться до кінця життя у темряві. На жаль, друге око врятувати неможливо. На лікування потрібно 5,650 тисяч євро.

Мама звертається до усіх людей з проханням допомогти врятувати від сліпоти її єдиного сина. А ще вона щиро дякує усім, хто відгукнувся та підтримав їх.

Реквізити ПриватБанку 4731 2196 1286 9838 Дьордяй Василина Андріївна, номери телефону 0636673271 або 0950028439.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини