Після поїздки на таксі володимирчанка опинилася у гіпсі, водій вину не визнав

16.12.2019 | Новини

Переглядів: 11

Справжій шок пережили п’ятеро володимирчан під час поїздки на таксі по місту. Сюжет, швидше, нагадував фільм «Таксі». Про це розповіла виданню «ВолодимирМедіа» пані Олена, – одна з пасажирок.

-Ввечері, 13 грудня, ми з друзями вирішили відпочити в одному з кафе й викликали таксі. Приїхав водій на червоному «Chevrolet» і ми рушили, – розповідає жінка. – Керманич одразу зажадав оплатити поїздку. На що відповіли, що оплата здійснюється після того як довезе до місця призначення. Після чого «шумахер» так газонув, що, здавалося, їдемо не в машині, а котимося у бочці з крутого схилу. Ми просили зупинитися, але він не реагував. Навіть більше, біля кафе, до якого замовили таксі, не зупинився, а продовжував літати містом. Наші вимоги пригальмувати, – ігнорував. Зробив це біля супермаркету «Салют». Я відкрила дверцята, щоб вийти, у той час він штовхнув мене, і я “вилетіла” з салону. Чоловік встиг вискочити на ходу. Друзі були змушені далі їздити містом, поки він не висадив їх.

Того ж вечора Олена відчула біль у нозі. Думала, до ранку пройде, але він не вщухав. Жінка звернулася у лікарню, де їй поставили діагноз – розрив меніска коліна.  Звідти вона вийшла у гіпсі та звернулася у поліцію, однак не за тим, щоб покарати горе-водія, а звернути увагу правоохоронців на нього. Сам же керманич погодився віддати гроші за гіпс. Винним себе у тому, що трапилося, не вважає.

  -Я дуже хочу, щоб інші володимирчани, котрі викликатимуть таксі, не втрапили у подібну ситуацію, – каже жінка. – Машину, яка приїжджала за викликом, можна бачити на вулиці Ковельській, біля магазину «Наш край». Щастя, що все закінчилося більш менш добре, хоча розрив меніска – це вже не добре. Але хай це буде на совісті водія. Судитися з ним немає бажання. Просто хочу, щоб  люди  добре подумали, коли сідатимуть у червоне «Chevrolet», водій якого одразу вимагає оплату, а потім не тільки не зупиняється, а й може виштовхати з салону на ходу.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини