Подрібнювач сміття допоможе розв’язати проблему з твердими побутовими відходами

28.06.2019 | Без категорії | перегляди:

Сьогодні в Україні склалася гостра проблема з твердими побутовими відходами, зокрема у зв’язку з перенасиченістю вже наявних полігонів. Вирішити вказану проблему за рахунок облаштування нових  неможливо через відсутність підтримки громад. Побудова ж сміттєпереробного заводу, який очевидно вирішить проблему з ТПВ, є дієвим, але довгостроковим заходом, на реалізацію якого необхідно щонайменше 10 років. Напрошується питання: як знайти вихід з даної ситуації?

Як виявляється, в Україні є підприємство, яке займається виробництвом агрегатів для первинного та вторинного подрібнення побутових та промислових відходів. ТОВ «Арієс-Україна», директором якого є Роман АНОХІН, працює на ринку з 2013 року і є першим  українським виробником для подрібнення відходів, продукція якого позитивно зарекомендувала себе на світовому ринку, зокрема, у  Європі, Азії та США.

Як розповів очільник пан Роман виданню Володимирмедіа, універсальний мобільний подрібнювач IMPAKTOR 250 в залежності від встановлених валів, призначений для подрібнення залізобетону, будівельного та побутового сміття, деревини, біомаси, асфальтобетону, металобрухту, автошин тощо. Саме їхня продукція  дозволить зняти гостру проблему, яка склалась з ТПВ в Україні в цілому, оскільки після  подрібнення, об’єм ТПВ зменшується вдвічі. Як наслідок, вже наявні полігони зможуть відновити й продовжити своє функціонування.

Як зазначає Роман Анохін, їхнім агрегатом почали активно цікавитись великі міста України. А нещодавно на червоноградському полігоні їхні представники на запрошення керівництва КП “Комунальник”, яке розглядає різні варіанти продовження використання території, виділеної під захоронення сміття, провели презентаційне випробування двохвального промислового подрібнювача Impaktor 250. Він сподівається, що їхньою технікою зацікавляться й на Волині, зокрема, у Володимирі-Волинському, де будується третя карта полігону.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини