Погоджувальна комісія не рекомендує затверджувати план території для будівництва готелю

03.09.2021 | Новини | перегляди:

Відбулося засідання погоджувальної комісії по розгляду пропозицій громадськості до містобудівної документації, утвореної  згідно рішення виконавчого комітету міської ради від 18 серпня щодо розгляду спірних питань, які виникли під час громадського обговорення та слухань містобудівної документації – проекту детального плану території земельної  ділянки по вулиці Драгоманова, 6 у місті Володимирі-Волинському.

На засіданні було члени погоджувальної комісії заслухали колективні звернення до міського голови від жителів  сусідніх ОСББ «Едельвейс» та «Ковані», які категорично незгодні з перспективою будівництва готелю.

Голова комісії – перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук зазначив, що ці звернення розглянуті працівниками управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів і їх розділили на пункти, щоб голосувати за кожен окремо, оскільки не всі належать до містобудівної документації.

У зверненні жителі ОСББ «Едельвейс» нарікали, що масове розміщення паломників завдає шкоди мешканцям, зеленим насадженням, немає транспортної інфраструктури для під’їзду великогабаритних транспортних засобів та автобусів, які  порушуватимуть безпеку руху та пішоходів, що необґрунтованість архітектурних форм забудови в історичному центрі  спотворить обличчя міста. Ці зауваження комісія підтримала. А скарги на безкультурну поведінку (гул, крики, справляння природньої нужди у невизначених місцях), твердження про конкуренцію готелю «Волинь», відсутність планових надходжень до бюджету ОТГ від цього об’єкту не взяли до уваги, адже ці питання не  належать до містобудівної документації.

Мешканці ОСББ «Ковані» стверджували, що немає можливості облаштувати стоянку для клієнтів готелю зі зручними виїздами з нього, зробили зауваження щодо порушення громадського порядку, використання генератора, занедбаний стан території, відсутність біотуалетів – це було підтримано комісією, натомість зауваження щодо безпосередньої близькості майбутньої забудови до багатоповерхових будинків – не підтримали, оскільки протипожежні норми та усі вимоги дотримано.

Активіст Тарас Сватко зазначив, що є невідповідність у рішенні «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної  ділянки на вул. Драгоманова, 6» у частині кадастрового номеру, що у розділі 5 проекту цього плану території вказана орієнтовна площа забудови (580 кв. м) і є ризик порушення меж забудови, а також що  не передбачений розділ про охорону навколишнього середовища,  а відповідно і проведення екологічної оцінки. Ці зауваження комісія підтримала.

У підсумку вирішили рекомендувати виконавчому комітетові міської ради не затверджувати детальний план території.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини