“Помаранчевий” рівень безпеки, смертність від COVID-19 та ситуація із захворюваністю у Володимирі-Волинському

12.10.2021 | Новини | перегляди:

– Ситуація із захворюваністю у Володимирі-Волинському досить складна, – зазначив на оперативній нараді медичний директор ТМО Віталій Баюн. – Медики не встигають виписувати тих, хто одужав, як на стаціонар поступають нові хворі. Станом на ранок 11 жовтня на лікуванні у ТМО перебували 88 хворих із підтвердженим діагнозом COVID-19 та ще 19 очікували на результати тестів, у відділенні інтенсивної терапії перебували 6 осіб, з яких п’ятеро – на ШВЛ. У вересні цього року від коронавірусу та його ускладнень померло 12 пацієнтів ТМО, а у жовтні померлих уже 9.

Віталій Баюн також наголосив, що теперішній штам коронавірусу значно агресивніший, адже швидше розповсюджується та дає важчі ускладнення. Досі усі пацієнти, які поступали у стаціонарне відділення, були невакциновані і лише днями у терапевтичному відділенні з’явилось двоє вакцинованих пацієнтів з пневмоніями.

Також на засіданні комісії стало відомо, що спостерігаються спалахи захворюваності і в окремих трудових колективах – зокрема, на хлібозаводі, на підприємстві «Гербор» та у ЗОШ №5.

Враховуючи заслухану інформацію, було взято до виконання рішення обласної комісії ТЕБ і НС щодо встановлення у Волинській області «помаранчевого» рівня епіднебезпеки.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини