Помічника нардепа Ігоря Гузя Валентина Кошельника працівники НАБУ упіймали на хабарі 25 тисяч доларів  

12.09.2023 | Новини

Переглядів: 9218

12 вересня післяобідньої пори на стадіоні «Олімп» у Володимирі співробітниками НАБУ  впіймано на гарячому  під час отримання хабаря в сумі 25 тисяч доларів помічника народного депутата Ігоря Гузя, депутата Волинської обласної ради, в.о.директора місцевого  спортивного ліцею Валентина Кошельника.

Як проінформувало виданню закрите джерело з силових структур, дану суму Валентин Іванович мав передати міському голові Ігорю Пальонці для вирішення земельного питання.

Цього дня на стадіоні відбувався футбольний турнір, тому тут під виглядом господаря міста перебував сам Ігор Пальонка. Там же перебував Валентин Кошельник. Певно, локацію обирали для зустрічі.

За попередньою змовою вони обидва пообіцяли вирішити позитивно питання одному з місцевих жителів стосовно земельної ділянки. Адже усім відомо, що нинішня депутатська більшість в раді голосує так, як цього бажає міський голова.

Про цю оборудку правоохоронні органи дізналися заздалегідь, співробітники яких упродовж дня вели спостереження за посадовцями-хабарниками.  І таки упіймали!

Ось який у нас народний депутат  та його  помічники, котрі сидячи при владі та керівних посадах  не лише дерибанять бюджет Володимирської громади, левова частка якого припадає на надходження від військових, що проливають кров на війні, а й взялися вже за хабарі. Мало їм мільйонних відкатів?  

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини