Про благодійну касу Володимир-Волинського ТМО, спрямування внесків та грибок на стінах жіночої консультації

13.12.2019 | Новини | перегляди:

Під час розгляду  бюджетних питань на сесії Володимир-Волинської міської ради 12 грудня, зокрема фінансування медичного закладу,   депутат Василь Сусік звернувся до першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука з приводу вирішення питання ремонту  внутрішньої стіни жіночої консультації, яку зруйнував грибок.

Як наголосив депутат, він  три роки озвучує цю проблему, пропонує передбачити відповідні на ремонт кошти, однак зрушень з мертвої точки немає. Крім того, підняв проблему наповнення та використання членської благодійної організації (ЧБО)  «Міськрайонна лікарняна каса», яка діє при КП «Володимир-Волинське ТМО». Як наголосив Василь Михайлович, за 10 місяців  у касу ЧБО надійшло 708 тисяч благодійних внесків, з яких 345 тисяч використано на господарсько-будівельні матеріали.

На думку депутата, недопустимо використовувати людські кошти, які надходять у благодійну касу, на будівельні матеріали та інші господарські товари у той час, коли на депозитах в банку зберігається до 15 мільйонів гривень коштів міського бюджету

ТМО є комунальним підприємством і дбати про його утримання в частині ремонтів та придбання предметів господарської групи  повинен міський бюджет.  Благодійні внески пацієнтів  Василь Сусік рекомендує використовувати винятково на придбання медикаментів та препаратів.

До цієї пропозиції приєднався депутат Олег Свідерський, котрий підтримав колегу та запропнував головному лікарю Олександру Клачуку  запровадити режим економії благодійних внесків та не допускати подальшого їх витрачання на господарські товари.  Основна мета використання внесків – придбання медичних препаратів для лікування та порятунку хворих.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини