Понеділок, 27 червня 2022, 01:05

Про плани та виконану роботу за рік говорили за круглим столом

27.11.2018 | Новини | перегляди:

У міськвиконкомі відбулося засідання за круглим столом підприємців з представниками влади, контролюючих органів та банківських установ.

Директор «Бізнес-центру» Оксана САПІГА прозвітувала про роботу за 2018 рік та розповіла про плани на 2019. Так, протягом року  було проведено ряд заходів, круглих столів, семінарів та тренінгів. А також благодійну акцію «Все добро дітям», конкурс «Володимир, дружній до батьків і малюків», торговельні акції, запровадили новий розділ на сайті бізнес-центру «Вакансії у Володимирі-Волинському», стійку «Мій бізнес». Очільниця «Бізнес-центру»  анонсувала проведення фіналу конкурсу «Бізнес-ініціатива серед молоді», який відбудеться 4 грудня о 14.00 у КМЦ. Серед планів  на 2019 рік – реалізація  проекту «Скайп зв’язок».

Головний інспектор пожежної та техногенної безпеки Олег ОТЧЕНАШ роз’яснив постанови КМУ щодо критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від впровадження господарської діяльності.  Представниця ДФС Лариса ВОЙТЮК поділилась інформацією щодо змін  форм  річної звітності по ЄСВ. Звітували та розповідали про напрямки робіт відділів та установ, які представляють,  начальник управління економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради Оксана СУБИЦЬКА, котра представила програму розвитку малого та середнього підприємництва на 2019-2021 роки. Начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Тетяна ІЛЬНИЦЬКА розповіла про перевірки інспекторів праці

Як зазначила заступник міського голови Лариса КУЛІКОВА, Володимир-Волинський «Бізнес-центр» був створений у 2004 році. У нинішньому розпочали співпрацю з колегами з Коростеня, з якими обмінюються досвідом та запроваджують нові спільні проекти.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини