Про заборону відвідування спортивних майданчиків, ситуацію з тестами та інфікування короновірусом у Володимирі

23.03.2020 | Новини | перегляди:

23 березня під головуванням очільника Володимира-Волинського Петра Саганюка відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо реалізації заходів із запобігання поширенню на території міста вірусної інфекції, спричиненої COVID-19. Йдеться на сайті міськради.

Найперше, на що звернули увагу присутні, – у Володимирі-Волинському станом на 23 березня не зафіксовано жодної підозри на інфікування коронавірусом. Ситуація стабільна, відтак необхідно і надалі дотримуватись раніше обмежувальних заходів, прийнятих державними та місцевими органами влади.

Під час засідання прийнято рішення про заборону відвідування дітьми спортивних і прибудинкових майданчиків. За дотриманням його виконання слідкуватимуть муніципали, працівники поліції та комунальних служб міста.

Про поточну ситуацію щодо розповсюдження інфекційних захворювань на території Володимира розповіла генеральний директор КП “Володимир-Волинський центр первинної медичної допомоги” Катерина Чубок, яка повідомила, що рівень захворюваності на ГРВІ не підвищився. Місто з дня на день чекає на доставку тест-систем для виявлення захворювання. Як зазначалося, днями тести пройшли розмитнення, тож найближчим часом будуть передані в лікарні. 

Варто зазначити, що з міського бюджету виділено 3,2 мільйона гривень на кисневу станцію. Аби не допустити поширення хвороби, в місті акумулюють кошти на спільну боротьбу із загрозою.

 
випадково