Про змію у парку Слов’янському і не тільки

19.06.2019 | Новини | перегляди:

Про зарослі у парках Володимира вже писало видання у матеріалі  “У парках Володимира трава виросла по пояс, а косити ніхто не думає”за 11 червня. Йшлося про те, що парк добряче заріс травою й бур’янами, але ситуацію ніхто не поспішає виправляти.

Місцевий активіст Тарас Сватко на своїй сторінці у Фейсбук повідомив про те, що бачив у парку Слов’янському помітив змію.

“Тільки-но вчора прочитав новину про те як в Нововолинську людину вкусила гадюка через непокошену траву, як сьогодні в парку Слов’янський, прогулюючись з сином, став свідком того, як змія зі стежки сповзає в хащі. А хащі в парку нині добрячі… Будьте обережні. Не знаю, чи це був вуж, чи гадюка”, – пише Тарас Сватко.

До слова, чомусь місто цього року й справді заросло. І не тільки у парках можна бачити хащі, а й у центрі нескошана трава. Приміром, біля костелу Іоакима та Анни колись квітли клумби, сьогодні посеред зарослів стоять металеві конструкції для вертикальних клумб, виготовлені за проектом переможця бюджету участі “Квітуче місто Володимир” – Андрія Гнатюка.

Навпроти, через дорогу, – офіс директора “Укр-петроль” Сергія Ковальчука. Щороку біля нього також можна було бачити доглянуті клумби. Що трапилось цьогоріч?  Біля міськради, над дорогою – схожа картина, – не скошана трава біля вічнозелених красунь.

 

Як пише на своїй сторінці активіст, “із правил благоустрою 9.5. Поточне утримання скверів, бульварів, парків та інших об’єктів зеленого господарства загального користування покладається на Комунальне підприємство «Троянда».3.1. Благоустрій та утримання у належному стані територій парків, рекреаційних зон, садів, скверів та майданчиків здійснюють їх балансоутримувачі відповідно до цих Правил та інших нормативних актів. При цьому виконується: санітарне очищення та прибирання території, її освітлення, озеленення, збереження існуючих зелених насаджень, відновлення території у міжсезонний період, після стихійних природних явищ, аварій, в інших випадках, утримання у належному стані будівель, споруд, зокрема їх фасадів, що розташовані на території парків, рекреаційних зон, садів, скверів і майданчиків, встановлення та утримання у належному стані елементів благоустрою, забезпечення безпечних умов перебування та відпочинку громадян, забезпечення належної роботи атракціонів із дотриманням відповідних вимог”.

То хто має навести лад у центрі міста?

 

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини