Проти міського голови Ігоря Пальонки відкрито кримінальне провадження?

25.06.2022 | Новини

Переглядів: 347

Видання багато публікувало статтей про недолугу кадрову політику, яку веде у виконавчих органах міської ради міський голова Ігор Пальонка. За красивими картинками і відеороликами, на які, до речі, з нашої з вами кишені витрачаються мільйони бюджетних коштів, немає ні змісту, ні продуктивної роботи. Мер, як і до війни, керується принципами «нардеп так сказав», і підбирає кадри не за критеріями професійності, доброчинства, а за кольором політичного прапора Гузя. Завтра його партійний патрон змінить фіолетову футболку  – і що? З ким залишиться у надважкому державному становищі, непростій ситуації працювати Пальонка? Чи йому «насадять», як під квочку курчат, новозабарвлених людей?  Це все відкриті питання, які має задавати громада.

А от правоохоронні органи, врешті-решт,  теж не ловлять гав. Як стало відомо нашій редакції, по факту незаконного звільнення колишньої працівниці міськради Ірини Ліщук Володимир-Волинським відділом поліції порушено кримінальну справу за статтею 173 Кримінального Кодексу України за грубе порушення угоди про працю службовою особою підприємства, установи, організації незалежно від форми власності. Санкція цієї статті передбачає відповідальність у вигляді штрафу до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (а це з 01 липня 2022 року – 62700 грн.) або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років тощо.

То чи може мер так безкарно приймати рішення або виконувати чиїсь протизаконні вказівки? І якщо через неякісне будівництво, шаленні ремонти, нецільове використання коштів страждає тільки бюджет громади, то за кадровими рішеннями стоять людські долі. Останнє слово  за поліцією, і, якщо справа дійде, – за Фемідою. А ми пильно слідкуватимемо за цим слідством.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини