Прийнято фінансовий план Управляючої житлової компанії

25.06.2019 | Без категорії | перегляди:

Одним із питань порядку денного засідання виконавчого комітету  Володимир-Волинської міської ради було питання «Про затвердження фінансового плану КП «Управляюча житлова компанія» на 2019 рік».

В ході обговорення депутат міської ради Ярослав Жук наголосив на тому, що дане рішення не варто приймати, оскільки воно не витримано у правовому полі та розроблено на шкоду жителям.

Як наголосив у виступі Ярослав Іванович, перед тим як укладати угоди з управляючою компанією, потрібно провести збори мешканців та закріпити їх волевиявлення протоколом не менше 3/4  мешканців будинку. При умові, якщо жителі не створили управління будинком, тобто ОСББ.  Тільки після цього міська влада оголошує конкурс, на  якому визначається управитель. На думку депутата, свідомо екс ЖЕК загнав жителів багатоповерхівок до управляючої компанії та встановив необґрунтовані тарифи від 4,5 до 5 гривень за обслуговування. То ж варто створити робочу групу та привести документи до норм закону. «Прошу це врахувати та не голосувати за дане рішення, яке шкодить громадянам міста», – підсумував Ярослав Жук.

З цим практично погодилися не лише члени виконкому, а й керівник управління житлово-комунального господарства Віктор Фіщук. Проте Управляючій компанії потрібно працювати, надавати послуги, тобто як не крути, а дане рішення таки доведеться прийняти. Хоча, як наголосив міський голова Петро Саганюк, перед тим, як розробляти подібні рішення, варто все ж таки читати закони.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини