Притула йде на вибори у складі партії “Голос”

08.06.2019 | Без категорії | перегляди:

Телеведучий та шоумен Сергій Притула приєднався до партії Святослава Вакарчука “Голос”, йдеться  на сторінці партії у Facebook.

Шоумен підтвердив це у відеозверненні, пояснивши своє рішення тим, що йому не подобається те, що відбувається в українській політиці.

“Я хочу, щоб мої діти жили і працювали в цій країні, і я хочу докласти до цього свої зусилля”, – сказав пан Притула.

Притула розповів, що попросив лідера партії Святослава Вакарчука поставити його на 30-е місце в списку, хоча той пропонував включити його до першої десятки.

“Для того, щоб я потрапив у парламент, партія має набрати трохи більше 10%. Це моя з вами угода. Я не проти, я за, але це означає, що всі ви, хто казав мені “іди”, мають не полінуватися, а прийти на дільницю і проголосувати”, – заявив пан Притула.

Він додав, що переконав Вакарчука включити до списку ще низку людей, однак їхніх прізвищ не назвав.

“Виходити з власної зони комфорту – це не дуже приємно, але я хотів би бути корисним цій країні і її людям. І маючи певний кредит довіри від вас, я думаю, що я можу на це наважитись”, – пояснив шоумен своє рішення йти в політику.

“Головна мотивація – це команда, із якою я іду на ці парламентські вибори”, – сказав пан Притула. – З цією командою я впевнений у тому, що те, як я бачу як має розвиватися країна, можна реалізувати”.

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини