ПриватБанк не видає валюту готівкою

18.03.2020 | Новини | перегляди:

З 18 березня ПриватБанк буде проводити валютообмінні операції для клієнтів фізосіб в безготівковому форматі через мобільний банк Privat24, веб-версію Приват24 і мережу терміналів самообслуговування, – інформує 24 канал.

Уточнюється, що власники валютних депозитів, термін дії яких завершується, зможуть без обмежень отримати готівкову валюту в касах банку при попередньому замовленні.

Таке ж саме новвоведення запровадив Альфа банк. Через підвищений попит на готівкову валюту припинений її продаж, повідомляє пресслужба банку. Окрім того, Альфа банк з 17 березня призупинив роботу 45 відділень по всій країні: в Гайвороні, Знам’янці, Кам’янець-Подільському, Києві, Львові, Запоріжжі, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Тернополі, Ужгороді, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Чернівцях.

Ukrsibbank поки не повідомляє про припинення продажів валюту. Однак, у банку вже закликають максимально перевести грошові операції у режим онлайн. Також ввели тимчасові обмеження на допустиму кількість одночасного перебування клієнтів в приміщенні відділень. Одночасно у відділенні банку зможе перебувати від 3 до 5 осіб в залежності від розміру приміщення. 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини