ПриватБанк та Укргазбанк повернуть на приватний ринок

06.12.2019 | Новини | перегляди:

ПриватБанк планують приватизувати і знову повернути на приватний ринок. Про це розповіла міністр фінансів Оксана Маркарова в інтерв’ю для “Корреспондента”, передає УНН.

“Ще в 2016 році була ухвалена стратегія розвитку і функціонування ПриватБанку. Вона передбачає, що через п’ять років після націоналізації його потрібно приватизувати і знову передати в приватні руки. Коли 52% активів банківського сектора перебуває в держвласності – це в принципі нездорова ситуація для ринкової економіки”, – розповіла міністр.

На питання журналіста про ймовірне злиття ПриватБанку та Ощадбанку, Маркарова відповіла, що “планів про злиття з Ощадбанком немає, ми такий варіант не обговорюємо і обговорювати не будемо”.

Так, ПриватБанк, а також Укргазбанк будуть повністю повернені на приватний ринок.

“В Укргазбанку вже розпочато процес залучення Міжнародної фінансової корпорації, з якою ми будемо готувати банк до повного продажу. ПриватБанк почнемо готувати до приватизації, як тільки зможемо. Щодо Ощадбанку йдуть переговори з ЄБРР про часткове входження в капітал банку. А від новообраної наглядової ради Укрексімбанку ми поки що чекаємо нову стратегію”, – розповіла Маркарова.

Як раніше повідомляв УНН, ПриватБанк був націоналізований в 2016 році. 18 квітня 2019 року Окружний адмінсуд Києва визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини