Понеділок, 16 грудня 2019, 12:24

Призери обласної олімпіади із Володимир-Волинської ЗОШ №2

22.01.2018 | Без категорії | перегляди:

Є талант до художніх ремесел, є талант до ораторства, а є талант до вивчення мов. Здавалося б, усім школярам однаково вичитують програми, у тому числі  з  іноземних  мов, проте не кожному дається ними легко оволодіти, досконало вивчити, щоб представляти свій навчальний заклад на олімпіадах різного рівня та займати призові місця.

11-12, 15-16 січня в області відбулися обласні олімпіади з  іноземних мов, в яких брали участь школярі старших класів Володимир-Волинської гімназії та ЗОШ №2 міста. Приємно відмітити, що усі шестеро учасників цього навчального закладу привезли додому призові місця.  З усіма ними –   Ольгою Верко (11 клас, вчитель Валентина Богуш),  Боженою Борбелюк (9 клас, вчитель Людмила Шандерик) , Каріною Бурлаковою (10 клас, вчитель Віра Хільчук), Юлією Ковальчук (10 клас, вчитель  Віра Хільчук) та Ярославом Курило (10 клас, вчитель Ольга Сидір),  видання вирішило зустрітися   аби більше дізнатися про  успіхи кожного, роль іноземної мови у їхньому житті та її вплив на подальший вибір професії.

Варто зауважити, усі діти від п”яти до дев’яти  років поглиблено вивчають іноземну мову. Як зазначив один з учасників – Ярослав Курило, попри те, що  п’ять років вивчає німецьку, тільки у цьому році вперше взяв участь в обласній олімпіаді, де відразу ж зайняв третє призове місце. І хоча результати його тішать, однак Ярослав  на досягнутому не зупинятиметься. Планує оволодіти ще декількома іноземними мовами.

Каріна Бурлакова (3 місце), Божена Борбелюк(3 місце), Ольга Верко (2 місце)та Юлія Ковальчук (3 місце) також задоволені результатами олімпіади. Так, Каріна зізнається, що минулоріч їй не вдалося потрапити у  призери навіть в міській олімпіаді, а цього разу вона стала призеркою області. Дівчина наполегливо вивчає англійську мову, відвідуючи додаткові заняття в клубі, бере уроки репетитора  та готується до вступу у виш на спеціалізацію «іноземна мова».

Ковальчук Юлія, котра вивчає англійську мову 10 років, вдруге брала участь в олімпіаді обласного рівня. Призове місце на нинішній олімпіаді стало поштовхом до обрання професії, де англійська мова стане домінуючою.

Одинадцятикласниця Ольга Верко вдруге  зайняла друге місце на обласній олімпіаді, а у 8-му класі – перше на олімпіаді у місті. Попри такі високі результати, Оля не пов’язуватиме свою професію з англійською, бо прагне вивчитися на лікаря. Хоча  сподівається, знання англійської  дасть можливість брати участь у міжнародних симпозіумах, присвячених відкриттям у медичній галузі.

Божена Борбелюк дев”ятий рік поспіль студіює англійську мову, хоча участь в обласній олімпіаді, де зайняла третє місце, була в її житті вперше. Дівчинка постійно працює над вдосконаленням іноземної , тому певний час навчалася  в Англії.  На досягнутому  зупинятися не буде, бо прагне більшого. В душі Божена романтик та любить подорожувати.  Свою майбутню професію   тісно пов’язує із англійською мовою.

Не вдалося зустрітися за причини відсутності із Марією Подзізей, ученицею 9 класу, котра із олімпіади по німецькій мові привезла призове третє місце.

Педагоги, котрі  були присутніми під час спілкування, задоволені результатами та своїми призерами.  Хоча це не стало новиною, бо щороку  представники  ЗОШ №2  займають призові місця на різних олімпіадах з іноземних мов. Але задля їх досягнення доводиться немало попрацювати.  Незначна кількість годин у тиждень,  недосконалі підручники, стисла програма – це ті перешкоди, які гуртом  доводиться долати.  Вчителі  замовляють  британські підручники, а батьки, котрі дбають про майбутнє своїх дітей,  не шкодують грошей для їх придбання.

У школі  щороку два-три заходи готуються винятково на іноземній мові. До новорічних свят  оформляються фотозони. В даний час йде повним ходом підготовка до Святого Валентина. І незважаючи на те, що багато хто із глядачів не завжди і не все може зрозуміти із концертних номерів, актовий зал школи наповнений вщерть.

Насамкінець, адміністрація навчального закладу та батьки висловлюють щиру подяку голові батьківського комітету та водночас керівнику ТЗОВ «Гербор Холдинг» Олегу Борбелюку за забезпечення транспортом учасників олімпіади. Під час розмови педагог Людмила  Шандерик виразила надію, що цьогоріч Олег Васильович, як і минулі роки, долучиться до фінансування  проживання волонтерів із Німеччини, яких в червні планують запросити до ЗОШ №2 у рамках міжнародної співпраці.

 

 
випадково