Питання, які турбують депутатів міськради: сміття із Польщі, високі тарифи та мільйони на вітер

31.07.2020 | Новини | перегляди:

Перед початком узгодження порядку денного сесії Володимир-Волинської міської ради депутат Максим Климюк, зважаючи на однотипне рішення, запропоноване нардепом Ігорем Гузем щодо повернення місту історичної назви, запропонував власне рішення зняти з порядку денного сесії. Дану пропозицію було підтримано.

Депутата Василя Сусіка турбує питання екологічної безпеки міста, оскільки є інформація , що біоенергетичною компанією, яка знаходиться на території колишнього цукрового заводу, завезено з Польщі та складовано на території  декілька вагонів сміття.  

Депутатка Світлана Федонюк озвучила звернення жителя міста Миколи Романюка, котрого цікавить методика формування тарифів на опалення та гарячу воду, які за показником  в Україні посідають третє місце. Крім цього, його цікавить скільки у місті зареєстровано таксистів, яка сума податку надходить від їх діяльності та яку орендну плату вони вносять за стоянки таксі.

Зависло у повітрі запитання депутата  Василя Сусіка щодо діяльності КП «Полігон». Виявляється, КП немає ліцензії на ремонтні роботи, тому не брало участі в тендері на ремонти вулиць Володимира. Натомість з бюджету депутати неодноразово виділяли мільйонні кошти на придбання техніки.   

Депутат Руслан Мороз запропонував передбачити у міському бюджеті кошти на підтримання та ремонт пам’ятників Вітчизняної війни та зрушити питання переходу міста на індивідуальне опалення.

Депутат Максим Климюк вкотре апелював до першого заступника Ярослава Матвійчука відносно ігнорування депутатськими зверненнями та запитами з приводу ремонту бічних вулиць поблизу навчальних закладів та діяльності  міської комісії, завданням якої є розробка Програми переходу житлового фонду на індивідуальне опалення.   

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини