Робочу групу з перейменування Володимира-Волинського вкотре очолив перший заступник мера Ярослав Матвійчук та чиї інтереси він відстоюватиме: громади чи нардепа?

22.06.2021 | Новини, Статті | перегляди:

На вівторковому брифінгу у Володимир-Волинського міського голови  Ігоря Пальонки  журналістами ЗМІ  було підняте  питання перейменування міста, а точніше повернення місту історичної назви.

 Як наголосив Ігор Анатолійович, днем раніше видано розпорядження Про створення робочої групи з вивчення питання перейменування міста Володимира-Волинського, де  керівником   призначено першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука.

 Співголовами став увесь керівний склад виконкому, а саме, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Гудим та Любов Саць, керуюча справами виконкому Ірина Лошенюк  та секретар міської ради Іван Юхимюк.     

Аналізуючи склад робочої групи, варто зауважити, що група на 90% складається з чиновників, і лише двоє істориків, а саме, краєзнавець Ярослав Царук та науковий співробітник історичного музею ім. О. Дверницького Богдан Янович увійшли до складу робочої групи. Більшість з представників входять до групи за їх згодою. А це наштовхує на думку, що перейменуванням міста буде займатися одне чиновництво. Та ще й без врахування думки громади.

А вона докорінно відрізняється від думки влади. Достатньо зазирнути до Фейсбуку, який останнім часом  активно використовує влада, висвітлюючи усі свої  кроки та звітуючи про зроблене у місті.  Невже вона осліпла? А може  не хоче прислухатися до думок та висловлювань простих громадян міста?

Ось лише частина коментарів під публікацією про створення робочої групи:

«Ще ями не залатали по місту, а вже гроші транжирити. Ні, люди, вони популісти та показушники. Окрім драного центру і площі ще за назву взялися»;

«Так хочеться висказатися різко та групо. Чужа думка нікому не потрібна»;

 «Це не влада, це врєдітелі. Не хватає слів і зла»;

 «Навіщо робити опитування, якщо все рівно зроблять своє», «Не мають де гроші подіти?»;

 «Влада, яка плює на своїх мешканців міста»;

 «І чому так заважає слово Волинський?»;

 «А думка громадян не цікавить мера і депутатів? Бо ж треба відбивати гроші, які були вкладені «Майбахом». Як ви спите по ночах?»;

 «Шановна влада міста, невже вам немає більш чим  зайнятись? Залиште нам Володимир-Волинський і відремонтуйте дороги міста»;

«30 тисяч населення «проти» і лиш 1 тисяча «за», і можливо 50% з тієї тисячі цінують історію, інша половина — свої принципи і гроші»;

 «Ви краще гляньте, що з нашою медициною коїться!!!….»;

«А група як має створюватися? Не за власним бажанням жителів, а за вказівкою голови?   Це все відволікання від кричущих проблем міста!»

Це дійсно голос народу, який проживає тут поколіннями та цілими родинами на відміну від заїжджого та чужого місту народного обранця Ігоря Гузя Підконтрольна нардепу Гузю депутатська більшість, нехтуючи думкою громади, перейменовує Володимир-Волинський . То можливо робочій групі на чолі з першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком та ініціатором рішення нардепом Гузем пройтися перед засіданням містом, почути думку простих людей та прийняти виважене рішення?!

Яким чином засідатиме робоча група, що обговорюватиме, які історичні факти ляжуть у протокольну форму та чи братиметься до уваги думка жителів тисячолітнього Володимира-Волинського покаже час.

Гіркий досвід «важкої та непосильної» праці попередньої  робочої групи під керівництвом першого заступника  Ярослава Матвійчука вже є. Чотири роки повернення місту історичної назви нікому не було цікавим. Ось тільки після того як нардеп Ігор Гузь дав вказівку цю справу доконати до кінця, місцева влада активно розпочала діяти. Відпрацьовує

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини