Російські вболівальники в Данії спотворили бюст Шевченка. ФОТО

22.06.2021 | Новини | перегляди:
Бюст великому українському поетові Тарасу Шевченку, який стоїть в парку «Østre Anlæg» в Копенгагені, став об’єктом вандалізму російських уболівальників. Вандали розмалювали пам’ятник в кольори російського триколора і нанесли написи зі словами: «Крим – російський», «До біса НАТО», «Крим = Росія» і «Ні нацистам». Вандалізм, по всій видимості, мав місце за день до матчу чемпіонату Європи між Данією і Росією, так як свідки помітили його ще вчора вранці, в понеділок, 21 червня.
Пам’ятник Тарасу Шевченку в Копенгагені був встановлений в 2010 році / фото facebook.com/UkrEmbassyDK
Посольство України в Данії зробило заяву щодо інциденту з оскверненням пам’ятника великому українському поетові Тарасу Шевченку в Копенгагені, який був розмальований у кольори російського прапора. Заява була опублікована на офіційній сторінці посольства в Facebook.

“Категорично засуджуємо цей прояв вандалізму та провокацію проти України. Цей ганебний випадок в черговий раз демонструє цивілізованому світу, що російська агресія проти України реальна. Жодної “громадянської війни” в Україні немає, а є лише злочинні дії Кремля, які переслідують все святе для кожного Українця у будь-якому куточку світу”, – зазначили в посольстві.

“Звертаємося до правоохоронних органів Данії розпочати негайне розслідування та покарати винних. Недругам України нагадуємо в черговий раз: “Крим – це Україна”, а український дух не зломити. Слава Україні! Героям Слава!”, – йдеться в заяві.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини