СБУ викрила осіб, які привласнили кошти, виділені на реконструкцію інституту раку

20.06.2019 | Без категорії | перегляди:

   Співробітники Служби безпеки України виявили привласнення державних коштів, виділених на реконструкцію Національного інституту раку. Йдеться на офіційній сторінці СБУ у Фейсбук.  
У межах проведення досудового розслідування працівники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ спільно з Державним бюро розслідувань під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури провели обшуки у Міністерстві охорони здоров’я та Державному підприємстві «Державний будівельний центр МОЗ».
Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Міністерства охорони здоров’я України, діючи за попередньою змовою із службовими особами Державного будівельного центру та приватними підприємцями, привласнили бюджетні кошти в особливо великих розмірах. 
Зловживаючи своїм службовим становищем, вони заволоділи грошовими коштами, виділеними Урядом на реалізацію державного інвестиційного проекту «Реконструкція і розширення Національного інституту раку по вул. Ломоносова 33/43 в Голосіївському районі міста Києва».
Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 5 191 Кримінального Кодексу України, триває.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини