Скільки для міського бюджету вартуватиме можливе перейменування міста? Влада Володимира-Волинського не наважується називати цифри

29.07.2021 | Новини | перегляди:

  30 червня відбудеться конференція, присвячена перейменуванню Володимира-Волинського. Яким чином відбудеться цей захід та хто тудизапрошений – перший заступник  міського голови Ярослав Матвійчук не уточнив.

У цьому контексті пригадав нещодавню поїздку до Переяслава, під час якої делегація Володимира-Волинського переймала досвід та вивчала усі тонкощі перейменування.

Щодо перейменування міста, Ярослав Анатолійович наголосив, що наш випадок не підпадає під закон про декомунізацію. Тому сама процедура відбуватиметься по-іншому. Щодо фінансових затрат, які понесе міський бюджет внаслідок виготовлення вивісок, табличок, печаток та фірмових бланків бюджетних установ, поки що ніхто до кінця не може порахувати. Оскільки це швидше всього піде у поточні витрати кожної установи і називати цифру влада чомусь не наважується.

Щодо зміни особистих документів, досить дивна залишається позиція. Як стало зрозумілим зі слів Ярослава Анатолійовича, мешканці Переяслава до цього часу не змінюють паспорти. Навіть ініціатори перейменування міста, залишилися зі старими документами із реєстрацією у Переяславі-Хмельницькому.

Тоді в чому логіка самого перейменування? У назві міста? У принциповій позиції авторів рішення? Чи політичному забарвленні самих ініціаторів?  

Щодо голосування у Володимирі-Волинському відносно  повернення історичної назви, наголошено, що під час святкування Дня міста усі бажаючі отримають анкету-опитування, яку роздаватимуть на відповідних локаціях.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини