Справу директора Володимир-Волинського КП «Полігон» Козичка скерували до суду

30.04.2020 | Новини | перегляди:

Справу директора Володимир-Волинського КП «Полігон» Козичка скерували до суду.

Як повідомляє пресслужба прокуратури Волинської області, прокуратурою   скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення директором комунального підприємства Володимира-Волинського службового підроблення й розтрати чужого майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем.

Слідство встановило, що у процесі виготовлення проєктно-кошторисної документації будівництва полігону твердих відходів у Володимирі-Волинському посадовець включив у кошторис не передбачену проєктом потребу закупівлі бульдозера за завищеною ціною і затвердив цей кошторис із внесеною до нього завідомо недостовірною інформацією.

Згодом директор підприємства закупив бульдозер, реальна вартість якого становила 277 тис. грн, за ціною понад 1 млн 120 тис. грн, розтративши в такий  спосіб більш ніж 844 тис. грн.

Унаслідок безпідставного придбання техніки бюджету Володимир-Волинської міської ради завдано матеріальної шкоди в особливо великому розмірі.

Директора комунального підприємства обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України, й невдовзі він постане перед судом.

Прокурором у провадженні також подано позов задля відшкодування ним завданих державі збитків.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини