Стихія пройшла, але гілляки на деяких вулицях так ніхто і не прибрав

07.07.2021 | Новини | перегляди:

На вівторковому брифінгу Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка розповів про ліквідацію наслідків буревію.

Як зазначив Ігор Анатолійович, стихія принесла багато проблем. Здебільшого комунальним службам. Ряд повалених дерев на міському пляжі, парку «Слов’янському», парку імені Гагаріна та на центральних вулицях міста. У тому числі з-під звалених дерев довелося  звільняти два автомобіля. У селі Федорівка є пошкоджений будинок. Кожному постраждалому від стихії спеціально створена комісія визначатиме суму збитків, яку  компенсуватимуть через управління соціального захисту.

Дякуючи комунальникам, місто вдалося звільнити від  наслідків бурелому. Та не всюди.

У Володимирі-Волинському на вулиці Лаврентія Горки, навпроти ЗОШ №1, до сьогодні лежить присохле від сонця гілля, а над ним звисає кабель невідомого походження. Чомусь до цього району міста у влади руки ще не дійшли. Не знайшлося час у першого заступника Ярослава Матвійчука, щоб проїхатися центральними вулицями міста задля формування реальної картини ліквідації стихії.

Можливо Ярославу Анатолійовичу, відповідальному за житлово-комунальне господарство громади, варто більше приділяти уваги виконанню своїх функціональних обов’язків, аніж роз’їжджати по інших міст Волині задля переймання передового досвіду у сфері ЖКГ? Насамперед варто навести лад в своїй громаді.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини