Свято вчителя у Володимир-Волинській ЗОШ №1

30.09.2017 | Новини | перегляди:

День учителя, День педагогічного працівника, День працівників освіти. Як би не називали одне із найкращих свят осені, воно не втратить ані своєї актуальності, ані своєї важливості. Адже у першу неділю жовтня  усі сіячі мудрого, вічного та прекрасного відзначають своє професійне свято.

Яскравим та пам’ятним воно було й для педагогічного колективу Володимир-Волинської ЗОШ №1. Яскравим тому, що учні під керівництвом  педагогів  підготували цікаву концертну програму, а пам’ятним – кращі із кращих працівників школи одержали у свою адресу не лише вдячні слова, а й квіти від депутата міської ради.

Концертна програма розпочалася із вітальних промов   учнів, а пізніше – директора школи Людмили Самусєвої. Вітаючи своїх колег зі святом, Людмила Віталіївна побажала усіляких гараздів, а найголовніше – миру у серцях, душах та усій країні.

До слів вітань долучився голова батьківської ради школи, депутат Володимир-Волинської міської ради Максим Климюк. Як наголосив Максим Сергійович, вчитель – це не настільки професія, як покликання серця.

«У  нашій школі  працюють   найкращі вчителі.  Хоча працю вчителя оцінити дуже важко, бо не одразу видно  результатів їх щоденної кропіткої праці.   Але твердо переконаний, що  ті  маленькі”зернинки”, які  кожний з вас вкладає у душу свого учня, проростуть  урожайним колоссям на життєвій ниві. До професії вчителя з повагою ставилися в усі часи. Мабуть, тому, що вчитель – це не просто високоосвічена людина, а насамперед той, хто вміє передати свої знання іншим, пояснити незрозуміле, знайти ключ до здібностей кожного учня. Завдячуючи  вашій мудрості, терпінню та неабиякої любові до дітей, у  нашій школі панує позитивна та дружня атмосфера. Я особисто маю нагоду спостерігати щоденно за тим, як моя дитина з радістю йде у школу»,- звернувся до усіх присутніх Максим Сергійович та з нагоди свята вручив  працівникам школи Адамчук Валентині, Татунчак Валентині, Горбачу Василю, Пасальській Ларисі, Кузьмичу Андрію, Стрільчуку Андрію, Бондарович Тетяні, Радіщук Ларисі, Веремчук Наталії, Михалюк Олександрі квіти та  матеріальне заохочення.

Свято у честь вшанування Дня вчителя продовжилося концертною програмою.

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини