Територію військкомату у Володимирі можуть передати місту, а в районі танкового полку МО України хоче будувати житло для військових

27.04.2021 | Новини | перегляди:

Оперативне командування “Захід” розглядає можливість передачі земельної ділянки, що на території військкомату у комунальну власність Володимира-Волинського. А Міністерство Оборони України шукає інвесторів для будівництва житла для військових на території колишнього танкового полку. Про це повідомив Ігор Пальонка.

“Буде дано доручення землевпорядникам розробити механізм процедури передачі. Річ утім, що розпорядником землі є обласний військкомат, а Міністерство оборони України сплачує податок за землю, якою користується Володимир-Волинський. Також ще одну земельну ділянку у районі танкового полку МО розглядає для будівництва житла для військових. Якщо знайдеться інвестор, який погодиться зводити будинки, міністерство готове сприяти в усіх питаннях. Для міста було б ліпше, якби землі віддали у комунальну власність, оскільки згідно з генеральним планом міста, там можна будувати багатоповерхівки. Також ми зацікавлені у тому, щоб територія не пустувала і йтимемо на зустріч кожному, хто буде матиме бажання і можливості її доцільно використовувати. Крім того, написали листа до МО щодо виділення землі під кладовище. Під нього потребуємо 12 га. Сподіваюся, питання вдасться вирішити позитивно”, – зауважив Ігор Пальонка.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини