Трішки свята для дітей, які потребують любові та підтримки

09.06.2020 | Новини | перегляди:

Вкотре свято для дітей з обмеженими можливостями у рамках проєкту “Турбота взамін на любов”, авторами якого є Максим Клим’юк та Оксана Сапіга, організували цими вихідними у розважально-відпочинковому коплексі “Острівок”.

Нагадаємо: завдяки цьому проєкту упродовж чотирьох років дітвора отримала можливість побувати у Рівненському зоопарку, погодувати оленів на єдиній в Україні оленячій фермі, яка знаходиться у Турійському районі у селі Радовичі, покататися на конях, відвідавши фермерське господарство “Фасти”, що на Ковельщині, стати учасниками святкових фотосесій, квестів та цікавих конкурсів. Окрім того, на благодійних заходах, які організовував Максим Клим’юк, неодноразово збирали кошти до лікування учасників проєкту.

На “Острівку” для дітей була організовна розважальна програма. Ведучий Дмитро Терьохін подбав за святковий настрій та цікаві конкурси з призами. Фея Наталка Матеуш про боді-арт, за музичний супровід відповідав Ярослав Кондисюк та Михайло Гур’єв. Допомагали розважати дітвору Ярослава Лебедь та Ігор Оцалюк. Фотограф Ольга Аракчеєва.

Малеча стрибала на батуті, малювала на асфальті, бавилася на гойдалках, а вже згодом разом з батьками смакувала смачною ухою та піцою.

Діти, які волею долі, стали заручниками хвороби, що позбавила їх багатьох радощів життя, у цей день отримали поре позитиву, а батьки – можливість перезавантажитися та відпочити разом із ними.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини