У Володимирі-Волинському обрали княжну

09.03.2018 | Новини | перегляди:

Свято краси та грації відбулось у Міжнародний жіночий день 8 березня у Володимирі-Волинському. Дванадцять красунь вийшли на сцену районного будинку культури, щоб взяти участь у боротьбі за звання найкрасивішої та отримати  головний приз – корону «Княжни Володимира-2018». Варто зазначити, що у програмі цьогорічного конкурсу відбулися зміни, а саме – не було конкурсу талантів. Натомість дівчата відповідали на запитання ведучого. Не було й відопрезентації. Мабуть, після прикрого  випадку, який трапився минулого року з представленням красунь, вирішили не ризикувати. Кожна з учасниць представляла себе сама. Ведучими свята були  Олександр Чишій та Роман Віслобоков.

Отож, почнемо з головного – складу журі, від думки якого залежала перемога дівчат. Чесно кажучи, тут організатори трохи не допрацювали. Бо окрім Тамари Карпук, яка, як зазначив ведучий Роман, є «хрещеною мамою» заходу, нікого, хто б розумівся на тонкощах і деталях «кухні краси», майже не було. Чому майже, бо до складу була запрошена випускниця ЗОШ №3 Анастасія Ковалюк , котра нині навчається у Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова. Дівчина закінчила одну з модельних шкіл України, інколи  бере участь у дефіле та показах столиці. Окрім того, є переможницею столичного конкурсу краси «СтудМіс Київ» та фіналісткою «СтудМіс України-2017».  Загалом журі складалось з місцевих поціновувачів краси, переважна більшість з яких –  депутати міськради та спонсори.  Хоча можна було запросити професіоналів з навіть того ж Луцька, де є модельне агентство, одним словом,  незаангажованих осіб. Дівчата виконували танок. Мабуть для того, щоб його оцінили. Питання: ХТО мав це робити? ДЕ хореограф, який би дав оцінку? У Володимирі є кілька викладачів танцю, чому жодного не запросили? Адже хореографія була присутня у конкурсі. Чи можливо це просто красуні танцювали.?

Тепер викладу сам склад журі: депутат міськради Андрій Гудим, майстер спорту з дзюдо та самбо, депутат міськради Роман Горошкевич, представник ПП «Універсам» Людмила Лемешко, викладач педагогічного коледжу, «хрещена мама» усіх конкурсів краси міста Тамара Карпук, виконавчий директор «Фонду Прибужжя» та голова журі Борис Карпус, відмінник освіти України Альбіна Тичук та Анастасія Ковалюк.

Одразу переходимо до спонсорів. Свято підтримали «БРВ Україна» директор Олександр Гоцко, «Володимир-Волинська птахофабрика» директор Аліна Сич, ПП «Універсам», мережа ювелірних магазинів «Злата», ПП «Ваова», магазини «Скарбничка декору», «Фан-Фан Тюльпан», рекламна агенція «Максимес», мережа кав’ярень «Кава авеню» – Андрій Махончук, КПІ «Сервіс», регіональне підприємство компанії «Ейвон», нічний клуб «Двіжок». Фотограф – Іван Дуда. Свято відбулося під патронатом міського голови, а також підтримали партія «Батьківщина», Володимир-Волинська районна рада та райдержадміністрація. Організаторами є управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міськради та ГО «Креатив Студіо»

Розважали гостей Катерина Рибак, до речі на сцені відбулась прем’єра її авторської пісні «Полечу», Олександр Чишій та гурт «Елегія» з Нововолинська.

Початок конурсу розпочався з танцю та  представлення учасниць, котрі вийшли на сцену у джинсах та футболках з логотипом свята. Кожна розповіла про себе у різній формі, хтось жартівливо, хтось віршовано, а хтось коротко просто зізнався, що прийшов за перемогою. Далі відбувся вихід у неперевершених вишиванках від місцевих майстринь Ірини Смірнової та Анни Голюк. Чоловіча половина залу помітно ожила, коли красуні вийшли на сцену у купальниках. Воно й не дивно, бо їм таки було що демонструвати. Ну і родзинкою свята стало дефіле у вечірній сукнях. Тут варто зазначити, що очі розбігалися, бо у них усі дівчата виглядали справжніми королевами, навіть без корони. Кожна гідно відповідала на запитання ведучого і трималась справді по-королівськи.

    Отож, за результатами конкурсу, у номінації «Міс Чарівність» перемогла Надія Ковалик, «Міс Артистичністю» стала Анастасія Марчук, «Міс Елегантність» Анастасія Колтанюк,  «Міс Грація» Вікторія Жеребцова, «Міс Загадковість»  Світлана Марчук, «Міс Привабливість» Ірина Грабовська, «Міс Романтичність» Марина Стасюк, «Міс Оригінальність» Світлана Волох, «Міс Вишуканість» Олена Панасюк, «Міс Креативність» Аліна Гайко, «Міс Фотогенічність» Ангеліна Ковальчук, «Міс Глядацьких симпатій» Ірина Асмолкова», котра отримала спеціальний приз від Фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» – телевізор. Титул і корона «Княжни Володимира -2018» , а також сертифікат на 8 тисяч гривень від мережі ювелірних виробів «Злата»  дісталась Вікторії Жеребцовій. Головну прикрасу передала нинішній переможниці володарка звання «Княжни Володимира 2017» Анастасія Тимощук.

Насамкінець хочеться подати результати голосування за учасниць в Інстаграмі. Найбільше голосів – 735 користувачі мережі віддали за Ангеліну Ковальчук, за Вікторію Жеребцову – проголосувало 654,  Аліна Гайко – 553, Анастасія Марчук набрала 547, Ірина Грабовська – 386,  Анастасія Колтанюк – 373, Ірина Асмолкова – 323, Світлана Волох – 223, Олена Панасюк – 228,  Марина Стасюк – 210, Світлана Марчук – 135 та Надія Ковалик – 127. 

Конкурс, до якого ретельно у поті чола готувались як учасниці, так і організатори, завершився. Переможницю обрано. Чекатимемо наступного заходу у 2019 році. Добре, що такі шоу організовують у місті. Насамперед це приємно для самих дівчат, котрі мають можливість заявити про себе.

І завершити хочеться зверненням до організаторів свята. Не дивлячись на те, що видання «Володимир Медіа» не було інформаційним спонсором, воно висвітлило конкурс. Та от залишається цікавим: за якими критеріями обираються ці спонсори? Бо ні запрошень до участі, як це роблять організатори багатьох розважальних та інформаційних заходів, ніхто не надсилав. Хоча «Володимир Медіа» висвітлює майже усі події, що відбуваються у місті. Та й не тільки це видання. Бо газети «Місто вечірнє» теж не було у списку. Мабуть, в організаторів свої критерії відбору ЗМІ. А конкурс все таки був ГАРНИЙ!

 

 

 

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини