У Луцьку відбулося відкриття партійного офісу «Слуги народу» та громадської приймальні нардепа Валерія Стернійчука

30.07.2020 | Новини | перегляди:

30 липня у Луцьку по вулиці Набережна, 4А (офіс№144) відбулося відкриття партійного офісу «Слуги народу» та громадської приймальні народного депутата України Валерія Стернійчука.

На офіційну зустріч запрошувалися керівники місцевих осередків партії «Слуги народу» Волині та помічники народного депутата.

У вступному слові голова волинського осередку Валерій Стернійчук повідомив, що команда «Слуги народу» на чолі з Володимиром Зеленським прийшла змінювати країну, від столиці до найдальшого села. Головна ідея  ЗЕ-команди в області – згуртувати волинян та дати поштовх розвитку регіону. Мета діяльності – комфортна для життя Волинь, мешканці якої працюють на благо своїх громад, пишаються своєю історією, культурою, економічним потенціалом і поважають одне одного.  Відсьогодні обласний офіс партії може стати місцем збору ідей та для обговорення напрацьованих проектів з розвитку Волині.

Перше, що було запропоновано Валерієм Стернійчуком, – залишити свої побажання та бачення вирішення проблем в регіоні.

На порозі вибори до місцевих рад, тому партія планує висувати своїх кандидатів у всіх громадах з врахуванням змін децентралізації  та обрати до місцевих рад  достойних людей, які наводитимуть порядок на своїх територіях. Партія націлена, щоб до місцевих рад прийшли відкриті для діалогу депутати, чесні, порядні люди без корупційного шлейфу, але з високою мотивацією змінювати на краще життя своїх громад.

«Хоча не варто ототожнювати партійний офіс та виборчий штаб з підготовки і проведення місцевих виборів, – наголосив Валерій Стернійчук. – Партійний осередок є постійним, він офіційно зареєстрований і буде працювати не лише у виборчий період, а й після виборів. Серед його ключових завдань – поступовий зворотній зв’язок з громадянами. Ми пропонуємо, щоб наша партія стала майданчиком  для чесних людей, з якого вони підуть в політику. А ми дамо їм таку можливість».

Графік роботи партійного офісу передбачає режим активного спілкування з жителями регіону з 9:00 по 18:00 щодня, в суботу до 14:00. Вихідний – неділя.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини