У Литовежі відбулося відкриття спортивного майданчику, кошти на який спрямував нардеп Андрій Герус

18.12.2021 | Новини | перегляди:

Напередодні Святого Миколая Литовезька громада отримала чудовий подарунок від народного депутата України, уродженця села Литовеж Андрія Геруса у вигляді спортивного майданчика.


Як зазначила голова ОТГ Олена Касянчук, завдяки його ініціативі та підтримці громада одержала для будівництва спортивного майданчику кошти соцеконому в сумі 1 550 000 гривень.
На урочистому відкритті зібралося мало не півсела.


Прибув на урочистості народний депутат Андрій Герус. Без численних помічників, без охорони. Навіть право перерізання стрічки доручив тренерам та футболістам.

Як наголосив Андрій Михайлович у своєму кількахвилинному виступі, кошти для спорудження майданчику є коштами платників податків. Його заслуга лише у вірному їх спрямуванні на користь громади, для розвитку спорту та зростання здорової молоді.

У промові не було жодного слова про політику, жодного натяку на самопіар та свої заслуги перед виборцями. Як і належить народному депутату.


Після звершення урочистостей футбольні команди вийшли на спортивний майданчик, щоб зіграти товариський матч. Незважаючи на несприятливу дощову погоду, настрій в усіх був піднесеним.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини