У мережі запрошують до обговорення щодо подальшої долі Володимир-Волинської приміщення колишньої першої школи

15.12.2019 | Новини | перегляди:

На черговій сесії, яка відбулася 12 грудня, депутати розглядали рішення “Про затвердження умов та стартової ціни об’єкта малої приватизації міської комунальної власності, який підлягає продажу на електронному аукціоні”, де  прописані умови продажу  двоповерхового приміщення колишньої школи загальною площею 853,9 кв. м по вул. Драгоманова,11. Стартова ціна продажу з аукціону становить 6 226 354 грн. та відразу ж за ним –  «Про визнання таким, що втратило  чинність рішення міської ради», де автор депутат Сергій Барщевський  пропонує припинити приватизацію  двоповерхового приміщення колишньої школи за вищезгаданою адресою. Підставою такого рішення є підтримка громадою електронної петиції.

У соцмережах щодо продажу пам’ятки архітектури дописувачі почали активно висловлювати свої думки і пропозиції. Одні пропонували перенести художню школу туди, інші – зробити там дитсадок, були й такі, що вносили пропозиції облаштувати військовий музей. Видно, що люди небайдужі до долі приміщення. І виступають проти продажу.

Сергій Барщевський запустив обговорення, у якому пропонує володимирчанам вирішити, що ж має бути з колишньою першою школою.

“Оскільки є готова ПКД (проектно кошторисна документація) на переобладнання цього приміщення під художню школу то можливо було б за два-три роки такі роботи здійснити. Максимальна вартість ремонтно- будівельних робіт може становити 20-21мільон грн. – розбивши на три роки – це підйомна сума для місцевого бюджету. Зробивши такі дії та перселивши у це приміщення художню школу , далі ( школа мистецтв) – міська громада отримає вивільнене приміщення по вул. Устилузькій – фактично готове під дитячий садок

Як вам така ідея, містяни? Висловлюємо свої пропозиції і робимо перепост”.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини