У міськраді обговорили створення індустріального парку

25.05.2020 | Новини | перегляди:

Заступники міського голови Ярослав Матвійчук та  Лариса Кулікова, за участю начальників управлінь економічного розвитку та інвестицій Оксани Субицької, містобудування та архітектури Тараса Киби, майнових та земельних ресурсів Лариси Процької та директора КП «Містопроект» Нелі Шибальської, сьогодні,  25 травня,  провели робочу нараду щодо створення на території міста індустріального парку.

У ході зустрічі присутні обговорили стан підготовки документів, необхідних для створення такого парку. Зокрема, йшлося про виготовлений детальний план території, яким виділено для індустріального парку 13 земельних ділянок, з яких 8 для виробничого призначення, 3 – для будівництва та обслуговування складських приміщень і 2 для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної інфраструктури.

Лариса Процька акцентувала увагу присутніх на тому, що уже розроблено  та подано на затвердження міській раді (підготовлено та оприлюднено проект рішення) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Луцькій (територія колишніх відстійників цукрового заводу), а земельній ділянці присвоєно кадастровий номер.

Крім того, з метою підготовки концепції створення на території міста індустріального парку Оксана Субицька розповіла про вивчений досвід  9 міст України, які вже зареєструвати індустріальний парк. Також звернула увагу присутніх на необхідності проведення  розрахунку ресурсів, необхідних для облаштування і початку функціонування індустріального парку. 

За результатами обговорення прийнято рішення створити робочу групу щодо розробки концепції індустріального парку, до складу якої включити представників виконавчих органів міської ради та спеціалістів інших підприємств.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини