У Польщі вбили 26-річну жінку з Володимира-Волинського

15.07.2020 | Новини | перегляди:

Учора у Польщі в одному з будинків, за адресою вул. 6 серпня, в Пулавах чоловік із Молдови нарізав ножем 26-річну українку. Жінка померла в лікарні. Повідомляє dzeinnik vscodni.

З власних джерел стало відомо, що загибла Майя В. є уродженкою Володимира-Волинського. Її мама працює на одному з ринків міста.

Жінка з чоловіком були працівниками на овочепереробному господарстві в гміні В’явольниця. Проживали в одному будинку.

Біля 10:30 між ними спалахнула суперечка, яка закінчилася трагічно. 45-річна молдованин вискочив із будівлі і почав шарпати жінку перед будинком, після чого потягнув усередину, де наніс їй ножові поранення.

26-річну українку доставили до спеціалізованої лікарні в Пулавах. На жаль, незважаючи на усі намагання медперсоналу, врятувати постраждалу не вдалося. Травми виявилися серйозними. Пулавські поліцейські спіймали чоловіка на місці. Молдаванин не чинив опіру. Щоб опитати його, довелося викликати перекладача, оскільки чоловік не розмовляє польською.

Підозрюваному у вбивстві загрожує до 25 років в’язниці або довічне ув’язнення. Справу розслідує районна прокуратура в Пулавах. Мотив злочинця поки не відомий.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини