У продовження теми. Технічний паспорт будинку для військових передали у головне КЕВ ЗСУ

11.01.2020 | Новини | перегляди:

   Втретє упродовж двох днів порушується тема 44-квартирного будинку, що по вулиці Академіка Глушкова.

   Після коментаря начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Віктора Фіщука до видання звернувся  виконроб генпідрядної організації “Вінницька будівельна компанія” Сильвестр Григораш, який теж роз’яснив ситуацію. Навіть більше, провів екскурсію будинком.

– Будівництво довгобуду розпочалося у 2008 році, але через брак  фінансування були змушені зупинити роботи. У 2010 році відкрилось і на початку 2011 року зупинилось знову. Наступне було у 2012-му, і коли знову перестали фінансувати, будинок законсервували, – говорить він. – На початку планувалося, що це буде соціальне житло, і квартири у ньому отримають містяни, які знаходяться на квартирному обліку, але у зв’язку з військовими подіями на сході, ситуація змінилася. У вересні будинок отримав адресу, у грудні був зданий в експлуатацію. Учора я передав технічний паспорт у головне квартирно-експлуатаційне управління Збройних Сил України, на основі якого прийматимуться рішення про надання квартир військовослужбовцям. У будинку 1 квартира 4-х кімнатна, 9 – 1км., 16 – 2-км. 18 – 3-км.

Міністерство оборони вирішуватиме, яке має бути житло: штатно-посадове, що закріплюватиметься за конкретними посадами, чи як було раніше – за вислугу років з можливістю приватизації.  

   Довідково: у Збройних Силах України триває експеримент щодо забезпечення військових службовим житлом шляхом закріплення його за штатними посадами військовослужбовців. За пропозицією Головного квартирно-експлуатаціного управління ЗСУ експеримент триватиме протягом 2019 року – визначає наказ Міністерства оборони від 31 січня 2019 року № 40. Штатно-посадове житло закріплене за конкретними посадами, воно не підлягатиме передачі в комунальну чи приватну власність і при зміні посади його необхідно буде здавати. Окрім того, військовослужбовець може отримати грошову компенсацію за житло і придбати власну квартиру.

Коли і кому вручатимуть ключі від нових квартир, поки невідомо. Але 44 військовослужбовці, утім числі їхні сім’ї принаймні не перейматимусться питанням оренди.

Нагадаємо: після виходу матеріалу Повернулися хлопці зі сходу та змушені шукати житло, а готовий будинок для військових й досі не можуть здати в експлуатацію, надійшла відповідь від начальника управління ЖКГ Віктора Фіщука 44-квартирний будинок для військових у Володимирі-Волинському здали в експлуатацію.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини