У Володимир-Волинській лікарні функціонує відеобронхоскоп нового покоління

08.04.2021 | Новини | перегляди:

У комунальному підприємстві «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» функціонує відеобронхоскоп нового покоління. Про цей деться на сторінці КП “Володимир-Волинське ТМО”.

Діагностичну процедуру бронхоскопії проводить хірург-ендоскопіст Валерій ЛИСИЧУК максимально безпечно для пацієнтів із хронічними запальними і гнійними захворюваннями легень, слизових оболонок трахеї і бронхів.

Відеобронхоскоп ергономічний і безпечний для пацієнта, має розширені терапевтичні можливості завдяки робочому каналу 2,8 мм. Кінчик терапевтичного інструмента, який вигинається вгору і внизу на 180º і дозволяє максимально безпечно та безболісно для пацієнта провести обстеження. Високе, чітке і контрасне зображення HD-стандарту виводиться у вигляді відео на екран монітора з можливістю фото та відеофіксації.

Показання для проведення бронхоскопії: невмотивований кашель, що триває понад 1 місяць; тривала задишка (при виключенні бронхіальної астми і серцевої недостатності); опіки нижніх дихальних шляхів; пневмонія з затяжним перебігом, рецидивні пневмонії; хронічні захворювання бронхів і легень нез’ясованої причини; підозра на наявність стороннього тіла в просвіті дихальних шляхів; кровохаркання.

Відповідно до пакету Програми медичних гарантій Національної служби здоров’я України, бронхоскопія входить до пакету пріоритетних медичних послуг інструментальних досліджень для ранньої діагностики новоутворень.

Підстави надання послуги: направлення від сімейного лікаря, з яким укладено декларацію, або лікуючого лікаря, вік пацієнта – від 50 років і старше. Здійснити попередній запис можна також у реєстратурі поліклініки або за номером телефону 3-41-03. Перед дослідженням хворому потрібно проконсультуватися з лікарем Валерієм Лисичуком для виявлення протипоказань або інших важливих аспектів, що важливі при проведенні дослідження. Варто зазначити, раніше, для оперативного проведення бронхоскопії викликали бригаду з Луцька, але тепер такий метод діагностики доступний і у Володимирі-Волинському.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини