У Володимир-Волинській лікарні послуги кардіолога надаватимуть… терапевти

25.01.2021 | Новини | перегляди:

Ось уже певний час у Володимир-Волинській лікарні не надаються послуги кардіолога. Як вдалося дізнатися, фахівець, який працював у даному напрямку, був переведений за станом здоров’я на іншу посаду.

Разом із тим вакансія кардіолога розміщена у центрі зайнятості. Однак охочих лікувати людські серця поки не знайшлося. Ситуацію ускладнює й коронавірус, який, за словами лікарів, позначається на психіці та серцево-судинній системі. Вже не говорячи про те, що серцево-судинні захворювання, переважно ішемічна хвороба серця та інсульт, є основними причинами смертності й одними з основних факторів інвалідності в усьому світі. В Україні вони залишаються головною причиною смертності населення. За цим показником наша країна являється одним зі світових лідерів

Як так трапилося, що сьогодні у медичному закладі, який прагне бути опорним, відсутній цей вузькопрофільний спеціаліст?

Як зазначив міський голова Ігор ПАЛЬОНКА на брифінгу журналістами, у нього була розмова з очільницею “КП Володимир-Волинське ТМО”, яка висловила свою позицію, і яку згодом обгрунтує, а саме, що наразі послуги кардіолога надаватимуть терапевти. Деталі згодом на офіційній сторінці підприємства.

Та що робити, коли проблема не зникне, і все таки потрібна буде допомога саме кардіолога? Їхати у сусіднє місто чи звертатися до приватника, консультація у якого добряче б’є по кишені? Так, в одному з прайсів медичного кабінету, що у Володимирі-Волинському, вартість прийому становить 330 гривень, обстеження – 260 грн. Погодьтеся, не кожен на сьогодні може дозволити собі такі гроші за візит до лікаря. До того, ж попереду чекає лікування, яке потягне у добру копійку.

Виходить, людей змушують звертатися до приватників або ж їхати в інші міста у пошуках спеціаліста. Бо іншого виходу у них немає.

 
Новини інших ЗМІ
Випадкові новини